SAH ZEMİN San.Dış.Tic.Ltd.Şti

KURUMSAL

Hızla değişen ve büyüyen dünya durumda çevrenin önemi daha da artıyor. Tüm dünyada ülkelerin sera gazı salımının artmasından kaçınmak amacıyla bir çok arayış içerisine girmişlerdir. Fosil yakıt kullanımının azaltılması ve temiz enerji elektrik kullanımını artırarak sera gazlarını kaybedilmesini önleme konusunda çok büyük çabalar verilmektedir.

Elektrik ile ısıtma sistemi tüm dünyada hızla yayılmakta , en doğru çözümlerin üretilmesinde sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu sistemin birçok yolu vardır. Ancak insan sağlığına ve bütçesine de en az zararı verebilecek uygun çözümlerin üretilmesi oldukça önemlidir. Ülkemizde de bu konuda büyük ilerlemeler kaydedilmeye başlanmıtır. Türkiyede diğer yakıt türlerinin kullanımını azaltmak ve daha az enerji ile ısınmayı sağlamak amacı içerisinde, Şah Zemin olarak uzun yıllardır çalışma alanlarımıza ve sektöre yön vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Batı ülkelerinde olduğu gibi Türkiye'de de Yerden Isıtma Film sistemi yaygınlaşmıştır. Bu da uygulamış olduğumuz sistemin güvenilirliğini kanıtlamaktadır.

Marka değerimize ve geçmişte yapmış olduğumuz büyük tecrübelere dayanarak sizlere daha güvenli , çevreye duyarlı , bütçenize de en uygun planlı ısıtma sistemlerini kurmaya devam edeceğiz.

HEDEFLERİMİZ

  • Çevreye duyarlı ürünler ile enerji tasarrufu
  • Bütçenize uygun proje oluşturma
  • Dayanıklı ve güvenilir ürünler sunmak
  • Her zaman müşteri odaklı
  • Kaliteli hizmet vererek belirtilen sürede iş teslimatı

ISITMAK BİZİM İŞİMİZ

Sadece Dört Adımda

ARAYIN

(0212) 690 02 90 yada (0532) 446 19 76 yada E-Mail adresimiz

KEŞİF

Uzman personelimiz keşif için belirttiğiniz gün ve saatte keşif için inceleme yapsın

PROJE

Teknik ekip tarafından hazırlanan proje tarafınıza bilrilerek onay sürecinden geçsin

MONTAJ

Onay sonrası planlanan günde konusunda deneyimli personelimiz ile emin ellerdesiniz.

MARKALARIMIZ