KALORİ FİLM

image 1 image image


KALORİ FİLM ISITICI

Güney Kore menşeili zeminden ısıtmada yeni nesil teknoloji.

Pratik ve hızlı kurulum sistemine sahip tek çözüm Kalori Film karbon ısıtıcı uygulama alanlarına göre projelendirilir. Montajı kolay , çevreye rahatsızlık vermeden teknolojinin güven ile buluştuğu cihazlarımız sayesinde uzaktan kontrol edilmesi de basit bir ısıtma sistemidir.

Karbon ısıtıcı film infrared ışın teknolojisi içermektedir ve güneş ışınlarının yüzeyi ısıtması gibi sıcaklık hissetmenizi sağlar.

Türkiye de yaygın olarak Camii halı altı yerden ısıtma da kullanılan Kalori Film Karbon Isıtıcı , günümüz de bir çok yaşam ve sosyal alanların ısıtılmasında kullanılmaya yaygın olarak başlanmıştır.


 • Otel, Konut, Okul ve Yurtlar

  Kontrol ünitesi sayesinde odaların ısıtmalarını kontrol etmek mümkündür. Isınma kısa bir süre içinde gerçekleşir ve ön ısıtma için zaman kaybetmeye gerek yoktur. Geniş bir sistemde monte edilebilir. Böylece sadece gerekli alanlar ısıtılarak enerjiden de tasarruf edilebilir. Ülkemizde son yıllarda Otellerin özellikle banyolarında bulunan aynaların buğu önlenmesinde kullanım sağlanmaktadır.

 • Ofis ve İş yerleri

  Başka bir ekipmana ve yakıt harcamalarına gerek kalmadan , odalarınıza sıcak, konforlu ve rahat bir ortam yaratabilirsiniz.

 • Restoran ve Kafeler

  Kapalı mekanlarınızın konforunu arttırmak için ısıtıcı fanların aksine, infrared ısıtma rahat bir duygu verir. Sessiz olan bu yerden ısıtma sadece gerekli alana yapılır ve enerjiden de daha fazla tasarruf etmiş olursunuz.

 • Cami, İbadethane, Kürsü ve özel eğitim alanları

  Yerden ısıtma sayesinde camii ve ibadethane gibi çok büyük alanların ısıtılmasındaki tüm zorluğu ortadan kaldıran tek çözüm olarak kesinleşmiştir. Ayağın sıcağa temas ettiği andan itibaren tüm konforu ve huzuru içinizde hissedeceksiniz.

 • Villalar

  Karbon ısıtıcı villanınız her alanının ısıtılması için en iyi alternatiftir. Hiçbir sorun ve endişe yaşamanıza gerek yoktur. Her odayı ayrı ayrı istediğiniz zaman istediğiniz ısıya göre ayarlayabilirsiniz. İnfrared ısı sayesinde daha rahat ve sağlıklı bir ortam sağlar.

 • Balkon ve Kış Bahçeleri

  Karbon ısıtıcı film sayesinde balkon ve kış bahçelerinizde yerden ısıtmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İnşaat maliyet olmadan istediğiniz zaman, istediğiniz dereceye ayarlayıp ortamınızı hızla ısıtabilirsiniz. Üstelik çok az maliyet ile.

 • Sera Bitki yetiştiriciliği, Kurutma sistemleri ve Hayvan barınakları

  Oldukça çeşitlilik gösteren sera yetiştiriciliğinde bitkilerin güneş enerjisinden aldıkları enerji gibi yerden ısıtma kullanılmaktadır. Bitkilerin (Fındık,bakliyat,faydalı otlar,meyve vs.) kurutulmasında da çok hızlı etki eden Kalori Film yerden ısıtma yaygınlaşmaya başlamıştır. Hayvan barınaklarının da güvenle ısıtılması elbette bu sistem ile sağlanmaktadır.

DİĞER MARKALARIMIZ

KALORİRAY

Karbon Ray ısıtıcı sayesinde her türlü ıslak zeminlerinizi hiç bir endişe duymadan yerden ısıtmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Banyo , mutfak , sauna , koridor...

KALORİ MAT

Evinizde yada iş yerinizde bulunduğunuz her ortama rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Isıtıcı ped ile hem ağrılarınızdan kurtulun hem de soğuk havanın...

FLOOREX

2010 yılından bu yana İthalatını yaptığımız halı aparatları ve kaynak malzemelerimiz birinci sınıf özellikte ve garantili ürünlerdir.Zorlu işlerin üstesinden gelmek için...